محصول به سبد خرید اضافه شد
0

برای کیفیت بالا سینی کیک باید از سینی کیک تایوانی استفاده نمایید. با خرید مستقیم از تولیدی بانیکو، از قیمت سینی کیک ارزان لذت ببرید.

سینی کیک بانیکو مستقیم از کارخانه تولیدی لوازم قنادیسینی کیک های تولید شده در بانیکو از چوب mdf با قطر سه میل واناچای تایوانی هستند که روکش سینی کیک درجه ۱ آلمانی ضدآب است و روکش سینی کیک چوبی درجه ۲ پس از جذب رطوبت و خشک شدن، مانند روز اول سفید می‌شود و لکه سیاه مانند دیگران باقی نمی‌ماند.

همین لایه رویی زیر کیکی است که از آن در برابر جذب روغن یا خیس شدن حین خامه کشی محافظت می‌کند. این سینی ها قابل حک دلخواه شماره، نام، آی‌دی و نشان(لوگو) شما هم می‌باشد.

لوازم قنادی ارزان و باکیفیت با تولیدی لوازم قنادی بانیکو

سینی کیک چوبی

سینی کیک چوبی ام دی اف بانیکوکیفیت بالا سینی کیک چوبی تولیدی بانیکو به اندازه ای هست که حتی بعضی از مشتریان برای شستن سریع، از ماشین ظرفشویی استفاده کرده اند! برای مشاهده نظرات کاربران، به اینستاگرام لوازم قنادی بانیکو سر بزنید.

‌ ‌

قیمت سینی کیک چوبی

برای مشاهده قیمت سینی کیک چوبی وارد محصولات بالا شوید. قیمت سینی کیک چوبی ام دی اف بانیکو بواسطه ارسال از کارخانه یعنی از تولید به مصرف پایین ترین حد ممکن است تا نهایت رضایت شما عزیزان هنرمند و قناد را بدست آورد.

مشتریان همیشگی که چندین سال است سینی کیک های چوبی خود را از ما تهیه میکنند یکی از موفقیت های این مجموعه است. مشاهده نظرات از اینستاگرام لوازم قنادی بانیکو

تولیدی سینی کیک تولد

برای سفارش سینی کیک در اشکال خاص، با پشتیبانی تولیدی سینی کیک بانیکو در واتس‌اپ ارتباط برقرار بفرمایید. از جمله اشکال خاص سینی کیک می‌توان به دالبور، انار، برگ، حلزونی و… اشاره کرد. همچین ویژگی های خاص به صورت رایگان بر روی سینی های شما قابل انجام است. از جمله این کار های میتوان به قابلیت جای انگشت یا ماه برای ماه رمضان و همچنین انجام ایده های شما اشاره کرد.

قیمت سینی کیک

قیمت سینی کیک چوبی ام دی اف بانیکو وارد محصول مورد نظر بشوید.محصولات بانیکو به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه، سینی ارزان است و همچنین امکان حک نشان، نام، شماره و… شما به رایگان وجود دارد.

زیر کیکی ارزان

زیر کیکی ارزان و باکیفیت با خرید مستقیم از کارخانه بدست می‌آید. به جای رفتن سراغ سینی کیک های بدرد نخور، میتوانید از زیر کیکی ارزان درجه ۲ بانیکو که تایوانی است استفاده نمایید. این زیره کیکی همان جنس مرغوب دیگران است! بانیکو یعنی باکیفیت

 ‌

رفتن به بالای صفحه

Copyright © 2023