محصول به سبد خرید اضافه شد
0

سینی فینگر فود

نمایش 4 نتیجه

سینی فینگر فود چوبی قیمت تولیدی ارزان تر از سینی فینگر فود دیجی کالابانیکو طراح و تولید کننده انواع سینی فینگر فود چوبی مفتخر است که این محصول را در اندازه های مختلف تقدیم شما عزیزان می‌کنید. سینی فینگر فود بانیکو از جنس چوب ام دی اف واناچای تایوانی است که لایه هر دو طرف آن ضدآب بوده و مقاوم است.

‌ ‌

قیمت سینی فینگر فود

قیمت سینی فینگر فود بانیکو تولید کننده انواع سینی فینگر فود است که بدلیل حذف واسطه ها این محصولات ارزان تر از سینی فینگر فود دیجی کالا می‌رسد و امکان حک سفارشی هم برای شما فراهم است.

 ‌

خرید سینی فینگر فود چوبی

برای خرید سینی فینگر فود چوبی تنها کافی است تعداد و ابعاد مورد نظرتان را انتخاب و ثبت بفرمایید. ارتفاع دیواره سینی ها ۴.۷ سانتی متر است.

 ‌

حک سینی فینگرفود

حک سینی فینگر فودامروزه برندینگ بخش جدایی ناپذیر توسعه کسب و کار هست. برای شما به صورت سفارشی حک سینی فینگرفود حتی یک عدد صورت میپذیرد که برای این کار پس از انتخاب محصول و پرداخت، از طریق واتس‌اپ 09367204721 متن، شماره یا نشان حک رو ارسال بفرمایید.

 ‌

حک سینی فینگر فود برای هنرمندان خانگی

قابلیت حک سینی فینگرفود بانیکو امتیاز ویژه ای برای هنرمندانی که در منزل و کارگاه کوچک فینگر فود تولد، فینگر فود برای شب یلدا یا انواع فینگر فود تهیه میکند به وجود میاورد که همراه با امضا است. این باعث میشود که افراد دیگری در مهمانی با شما ارتباط بگیرند و با افزایش مشتری همراه باشید.

حک سینی فینگرفود برای شرکت ها

تولید کنندگان بزرگ علاوه بر مورد قبل، میتوانند از این قابلیت برای جلب شرکت ها و مهمانی های سازمان ها استفاده کنند زیرا شرکت ها یا صاحبان سمینار ها علاقه مند هستند که بیشتر به برندینگ مجموعه خود بپردازند و این مزیت برای شما با سینی های فینگر فود بانیکو فراهم میشود. ضمن اینکه در صورت خرید افراد برای مهمانی های شخصی، بجلب مشتری بیشتری هم با برند سازی برای شما فراهم می‌شود.

راهنمایی از طریق واتس‌اپ پشتیبانی تولیدی لوازم قنادی بانیکو: ۰۹۳۶۷۲۰۴۷۲۱

سینی فینگر فود دیجی کالا

سینی فینگر فود دیجی کالا توسط نمایندگان یا پس از چند دست چرخیدن در آن سایت قرار میگیرد که به مراتب قیمت سینی فینگرفود بیشتر میشود. ضمن اینکه حک نام، شماره یا نشان شما هم صورت میپذیرد. به جهت اینکه مستقیم از تولیدی خرید میکنید، قیمت بمراتب ارزان تری از فروش سینی فینگر فود دیجی کالا در اختیار شما قرار می‌دهیم.

سینی فینگر فود یکبار مصرف

سینی فینگر فود یکبار مصرف باید ارزان و شکیل باشد. سینی فینگر فود ام دی اف کارخانه بانیکو به جهت چوب مقاومی که دارد قابل استفاده برای چندین بار است. بویژه روی مقاوم آن که ارزش این سینی چوبی را بالاتر می‌برد. قیمت تولیدی این سینی فینگر فود یکبار مصرف بودن آن را محقق می‌کند. زیرا هم شکیل است و مقاوم و هم از قیمت ارزان بدلیل عرضه مستقیم از کارخانه بهره می‌گیرد.

سینی فینگر فود یکبار مصرف بانیکو در ابعاد مختلف تولید می‌شود. این محصول به سراسر ایران عزیز و نقاط دنیا ارسال می‌شود. جهت همکاری های خرید عمده سینی فینگر فود به پشتیبانی مراجعه بفرمایید.

آموزش فینگر فود

این سینی های باکیفیت و زیبا با هنرمندی شما جان میگیرد که همواره نکته ای برای آموزش فینگر فود وجود دارد که ما را ارتقا دهد. برای آموزش فینگر فود ساده و کم هزینه، بخش آموزشی بانیکو را پیگیری بفرمایید. موفق تر و پرتلاش باشید.

نمونه هنرمندی های خانواده بانیکو با محصولات بانیکو :

رفتن به بالای صفحه

Copyright © 2023