محصول به سبد خرید اضافه شد
0

جعبه چوبی بانیکو در انواع طرح و اندازه مستقیم از تولیدی تقدیم شما عزیزان میشود

جعبه چوبی کادویی ارزان

جعبه چوبی کادویی ارزان را مستقیم از کارخانه بخرید. بانیکو تولید کننده انواع جعبه چوبی بقیمت تکی و عمده با طرح های مختلف در خدمت شما. برای مشاهده جعبه چوبی ساده، جعبه چوبی لوکس، جعبه چوبی میوه خشک، جعبه چوبی تی بگ، جعبه چوبی بزرگ، جعبه چوبی فانتزی و انواع جعبه چوبی همراه ما باشید.

جعبه چوبی ساده

جعبه چوبی ساده بانیکو با قیمت تولیدی و بصورت تک درب است. این جعبه چوبی ساده را در چند اندازه تقدیم میشود. جعبه چوبی ساده بانیکو در ابعاد ۲۲ در ۲۲ و ۲۰ در ۳۰ سانت تولید میشود. امکان تولید بدون تقسیم کننده هم وجود دارد که باید با پشتیبانی هماهنگ بفرمایید تا در فاکتور شما درج شود.

جعبه چوبی لوکس

جعبه چوبی لوکس بانیکو با قیمت تولیدی و بصورت چند درب است. این جعبه چوبی لوکس را در چند اندازه تقدیم میشود. جعبه چوبی لوکس بانیکو در ابعاد ۲۱ در ۲۱ و ۱۰ در ۳۰ سانت تولید میشود. امکان تولید بدون تقسیم کننده هم وجود دارد که باید با پشتیبانی هماهنگ بفرمایید تا در فاکتور شما درج شود.

جعبه چوبی سفارشی

جعبه چوبی سفارشی اختصاصی خودتان را میتوانید به تولیدی بانیکو سفارش دهید. طراحی برای تعداد بالای هفتاد عدد امکان پذیر است که میتوانید با پشتیبانی هماهنگ بفرمایید.

جعبه چوبی بانیکو

قیمت جعبه چوبی

قیمت جعبه چوبی در اینجا باتوجه به اینکه مستقیم از تولیدی تهیه میفرمایید بسیار ارزان تر از جعبه چوبی دیجی کالا و دیگر سایت های واسطه و دلال است! مثلا قیمت جعبه فینگر فود چوبی بانیکو را در یکی از قنادی های وسط تهران (و نه بالا شهر) با قیمت ۳برابر نسبت به بانیکو دیدم! علاوه بر همکاران قنادی و لوازم قنادی، بسیاری از هنرمندان فینگر فود خانگی هم با مجموعه لوازم قنادی بانیکو همکاری میکنند. با سفارش تعداد عمده، قیمت جعبه چوبی شامل تخفیف می‌شود.

سوالات خود را برای پشیبانی بانیکو در پیام رسان ها ارسال نمایید: 09367204721 ایتا/واتساپ

جعبه چوبی با لوگو و شماره ویژه شما‌ !

تولیدی بانیکو برای هر تعداد سفارش شما حک اختصاصی شامل حکاکی لوگو، شماره، آی‌دی هم آماده است. همچنین برای زیبایی بیشتر میتوانید از پلاک طلایی یا پلاک چوبی برای جعبه چوبی با مشخصات سفارشی خودتان سفارش دهید.

رفتن به بالای صفحه

Copyright © 2023